POKAL OTA BAUMGARTNA 2017

posted in: Uncategorized | 0

Danes je v Mariboru v ljudskem vrtu potekal tradicionalni turnir za pokal Ota Baumgartna.V okrnjeni konkurenci tekmovalcev U12,ki sicer šteje za slovenski pokal se je zbralo okrog 50 tekmovalcev!Nastopili smo z šestimi tekmovalci in se odlicno odrezali!Osvojili smo tri prva mesta,eno drugo,eno tretjo in eno peto mesto!Posebej velja pohvaliti našo državno prvakinjo LEILO MAZOUZI,ki v svoji kategoriji do 44.kg ni imela nasprotnice in je zato nastopila tri kategorije višje!Kljub utrujenosti ob koncu tekmovalne sezone je zbrala dovolj moči in suvereno premagala dosti težji nasprotnici in s tem pokazala da je letosnjo sezono nepremagljiva!ALEN TIROVIČ državni podprvak prav tako ni imel nasprotnika v svoji kategoriji zato je nastopil proti drugim tekmovalcem in z tremi zmagami prav tako ni dovolil presenečenja!Prvo mesto je osvojila tudi NELI NEDELJKO v kategoriji do 40 kg.VALENTINA POZDEREC se je odlicno borila in klonila šele v finalu in tako osvojila drugo mesto.DANAJA NEDELJKO je osvojila tretje mesto,JAN SOBJAK pa je pristal na petem mestu!Čestitke vsem tekmovalcem!V popoldanskem času je bila na programu tudi tekma za U10, kjer sta nastopila tudi naša mlajša tekmovalca. V svoji skupini je Nik Maj Vučko (ki je bil najlažji v svoji skupini) osvojil odlično 2. mesto z dvema zmagama in enim porazom. Brez tekmecev svoji skupini je bila Ajda Šebjanič in osvojila 1. mesto. Imela pa je dve prijateljski borbi proti težji tekmovalki in si s tem lepo nabira izkušnje. Čestitke vsem.