POKAL NAGAOKE 2017

posted in: Uncategorized | 0

Danes je v Ljubljani potekalo tradicionalno tekmovanje za pokal Nagaoke,ki poteka v glavnem mestu že od leta 1964!V dveh dneh bo nastopilo preko 490 tekmovalcev iz 11.držav!Danes je nastopilo tudi šest članov našega judo kluba in se odlično odrezalo!
V kategoriji mlajših dečkov in deklic U12 sta GABRIEL LIPIČ do 50 kg in LEILA MAZOUZI do 48 kg vsak z tremi oziroma štirimi zmagami ponovno dokazala,da letos nimata konkurence in suvereno osvojila prvi mesti!
V kategoriji starejših dečkov in deklic je KAJA BALER do 48 kg z tremi zmagami prav tako osvojila prvo mesto!Uspeh je dopolnil TILEN FORJAN do 66 kg ,ki je po dveh zmagah klonil šele v finalu in tako osvojil odlično drugo mesto!NEJC KALAMAR do 42 kg se je z tremi zmagami in enim porazom uvrstil na prav tako odlično tretje mesto!Nastopil je še JAN ŠPILAK,ki pa danes žal ni imel sreče in je izpadel v predtekmovanju.Bo pa drugič boljše😉
Čestitke vsem tekmovalcem!Ponosni smo na vas!!