TURNIR VOJVODINE NOVI SAD 2017

posted in: Uncategorized | 0

Danes je v Novem Sadu potekal 3.turnir Vojvodine.Na turnirju je nastopilo oktog 230 tekmovalcev iz 29 klubov.Nastopili so tudi naši clani in se odlicno odrezali! V kategoriji mlajsih deckov je GABRIEL LIPIČ v kategoriji do 50 kg letos prvič klonil šele v finalu in osvojil odlicno drugo mesto.V kategoriji starejših dečkov in deklic je TILEN FORJAN v kategoriji do 66 kg premagal vse nasprotnike in osvojil odlično prvo mesto!Uspeh je dopolnil NEJC KALAMAR v kategoriji do 42 z tretjim mestom.Nastopila sta tudi LEILA MAZOUZI do 48 kg in JAN ŠPILAK do 42 kg, ki sta se oba uvrstila v finale in dejansko oba po čudni sodniski odločitvi izgubila finale.Prislo je do napake ko so oba ze proglasili za zmagovalca nato pa odločitev spremenili v nekaj drugega….Tako da sta oba pristala na drugem mestu….Čestitke vsem tekmovalcem za prikazane borbe….
P.s. Pozneje se je oglasil pri nas predsednik judo zveze Vojvodine in se opravicil za sporne sodniške odločitve.Mi pa se ze pripravljamo naprej za jutrisnji turnir v Srbskem Krsturju!